تولید رنگ و مواد شیمیایی الوان ثابت

شرح آگهی

Report Abuse

الوان ثابت

تولید رنگ و مواد شیمیایی الوان ثابت

تنها تولید کننده رنگ های صنایع خوراکی و دارویی ، صنایع شوینده ، صنایع آرایشی و بهداشتی ، صنایع مشتقات نفتی و بنزین ، صنایع کاغذ ، صنایع چرم  و صنایع نساجی
شرکت الوان ثابت در سال 1361 در 40 کیلومتری شهرستان همدان ، در جاده همدان – تهران بعنوان بزرگترین تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی در خاورمیانه با هدف پوشش صنایع نساجی و چرم با بودجه ای معادل 5.5 میلیارد تومان و یک میلیون دلار ارزی طرح ریزی شد و با توجه به رشد سریع صنایع مختلف در دهه شصت بدلایل مختلفی تا اوایل دهه هفتاد الوان ثابت رشد کندی داشت و سپس پروژه الوان ثابت با رشد سریعی اجرا و در نهایت در اوایل سال 75 در چهار گروه رنگ های نساجی اسیدی، مستقیم، راکتیو و پیگمنت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.این کارخانه در زمینی به مساحت 24 هکتار با زیر بنای معادل 25 هزار متر مربع احداث گردید و ظرفیت تولید اولیه شرکت معادل 4000 تن از انواع رنگ های نساجی ، چرم و مواد کمکی نساجی بود.سالانه بیش از ١٠٠ نوع از رنگهای اسیدی دیسپرس،مستقیم ، ری اکتیو، خمیر پیگمنت، دیسپرس/مستقیم و نیز مواد تعاونی نساجی را برای مشتریان بی‌شمار خود در سراسر کشورو برخی کشورهای همسایه  تامین می‌نماید.

واحد های شرکت الوان ثابت عبارتند از:

ساختمان تولید: واحد تولید متشکل از 15 منطقه مستقل تولیدی بوده و در هر منطقه سه الی چهار نوع مختلف محصول را می توان همزمان سنتز کرد.
واحد درایر: این واحد دارای 50 اتاقک درایر می باشد  و ظرفیت هر یک حدود یک تن کیک رنگ می باشد.
واحد استاندارد سازی: این واحد شامل 14 واحد میکسر – کراشر که دارای ظرفیت از 2 الی 6 متر مکعب رنگ پودری می باشد.
واحد کنترل کیفیت: این واحد مجهز به تجهیزات کنترل تولید و محصول مطابق استانداردهای SDC و AATCC می باشد.
واحد R&D : مجهز به آخرین تجهیزات آنالیز رنگ و مواد شیمیایی نظیر دستگاه های HPLC طیف سنج های UV-VIS. و... می باشد.
واحد پیگمنت: این واحد دارای چندین دستگاه آسیاب عمودی و افقی می باشد. این دستگاه ها توانایی خرد کردن ذرات پیگمنت را تا کمتر از یک میکرون دارند.علاوه بر آن مجهز به آخرین متد جهت چاپ و مقایسه نمونه ها می باشد.
انبارها: انبارهای شرکت الوان ثابت مطابق با آخرین استانداردهای جهانی ساخته شده این انبارها شامل انبارهای سرد – گرم – دور باز – تانک فارم (انبار مایعات) انبارهای اختصاصی گمرک و محصول می باشند.
واحد های جانبی: (UTILITY): شرکت الوان ثابت مجهز به دو دستگاه بویلر فشار بالا – 4 دستگاه بویلر آب گرم –کمپرسورهای هوا (3 دستگاه) واحد تصفیه آب (سیستم R.O )با ظرفیت 960 متر مکعب آی در روز می باشد.
واحد ایمنی و بهداشت و سیستم اطفاء حریق : این شرکت مجهز به کامل ترین تجهیزات اطفاء حریق می باشد که در منطقه بی نظیر است و  بصورت شبانه روزی در حالت آماده باش هستند.
واحدهای اداری و قسمت های وابسته: ساختمان اداری شرکت الوان ثابت در دو طبقه ساخته شده و شامل 10 اتاق مجهز می باشد.

 

جزئیات آگهی

نشان تجاری
ااوان ثابت
شماره تماس
شماره تماس دوم
ایمیل
وب سایت
آدرس
تهران، یوسف آباد، خیابان جهان آرا، خیابان شهید شریفی (سی و یکم)، پلاک 25

تماس با آگهی گذار

جستجوی آگهی ها

اطلاعات تاجر

Avatar Image

تاجریاب

Member since 4 سال ago
View Profile

تولید رنگ و مواد شیمیایی الوان ثابت 0 reviews

Login to Write Your Review

There are no reviews yet.

پیمایش به بالا